Kısa Saça Kaynak Belli Olur mu?

Saçlarını istemeden kestirmek zorunda kalmış olan bayanlar ya da saçlarını uzatma aşamasında daha uzun bir görünüme kavuşturarak bu zorlu süreci daha verimli atlatmak isteyen bayanların başvurduğu yöntemler arasında kaynak saç yöntemleri bulunur.

kaynak saç
Eskiden yalnızca uzun saçlara uygulanabilen kaynak saç teknikleri artık günümüzde kısa saçlara da uygulanabildiğinden dolayı bayanların istedikleri imaja kavuşmaları mümkün oluyor.

kaynak saç modelleri

Doğru Yöntemler ile Sağlıklı Sonuçlar

Uzman ve profesyonel bir ekip tarafından uygulanan kaynak saç yöntemleri doğal bir görünüme sahip olarak yapıldığı için saçın üzerinde herhangi bir işlem yapıldığı belli olmaz.

saç kaynak

Saça kaynak uygulanmadan önce kendi orjinal rengine boyandığından dolayı kaynak saç uygulamasından sonra gerçek saç ile arasındaki fark belli olmayacak şekilde olur.

saç kaynak modelleri

Saçın en dip kısımlarından aşağıya doğru işlenen kaynak saçlar renk tonlarının aynı şekilde olmasından dolayı hiçbir farklılığa yol açmadığı için saçınızdaki varlığını hissettirmez.

saç kaynak sonrası

Aynı zamanda profesyonel bir ekip ile saçlarınıza kaynak uygularsanız gün içinde kafanızda kaynaktan dolayı ortaya çıkan baskı problemini de yaşamazsınız.

 

Yoruma Kapalı.