Mikro Saç Kaynak Nedir?

Mikro saç kaynak uygulaması saç kaynak uygulamaları arasında en çok tercih edilen çeşide sahiptir. Mikro kaynak uygulamaları jel ya da kapsül kullanımı ile yapılabiliyor. Oldukça ince olana saç tutamlarının eklenme işleminde şeffaf jel ya da şeffaf kapsül kullanımı ile kaynak işlemi tamamlanır. Kaynak uygulamasında saç köküne yakın bir mesafeden işlem yapıldığı için diğer saç kaynak çeşitlerine nazaran daha da uzun bir kullanım olanağı sunuyor.

Mikro Saç Kaynak Uygulamasının Söküm İşlemi Nasıl Yapılır?

Mikro saç kaynak uygulamasının söküm işlemi yapılırken jel ya da kapsül ile yapılmış olması fark etmez. Söküm işleminde aynı uygulamaya yer verilir. Mikro saç kaynak uygulaması sökümünde kullanılacak olan özel solüsyon saç tutamlarının saç tellerinizden kolayca ayrılmasına destek olacaktır. Böylelikle kendi saçlarınıza herhangi bir zarar gelmeden uygulamanız tamamlanır.

Saç kaynak uygulamaları arasında son teknoloji ile yapılan bu yöntem aynı zamanda görünmez saç kaynak uygulaması olarak da adlandırılıyor. Fiyatları ise ekleme yapılacak olan saç tutamına göre değişim gösterir.

 

Yoruma Kapalı.