Etkileyici Saçlar İçin Mikro Jel Kaynak

Saçlarını olduğundan daha uzun ve dolgun hale getirmek isteyen birçok kişinin başvurduğu yöntem saç kaynak oluyor. Uzman ellerde saçlarını daha etkileyici hale getirmek isteyen bayanlar için son dönemde en ideal yöntemin mikro saç kaynak olduğunu söyleyebiliriz. Mikro kaynak diğer kaynak türlerine göre daha ince saç tutamlarıyla yapılır. Saç tutamlarının ince olması ve işlem sırasında eritilen kapsüllerin şeffaf yapıda bulunması kaynak yapıldığının dışarıdan biri tarafından anlaşılmasına engel olur.

Mikro Saç Kaynak

Neden Mikro Saç Kaynak?

Saçlarınızda yaptırdığınız dolgunlaştırıcı işlemin başkaları tarafından anlaşılmasını istemiyorsanız mikro saç kaynak sizin için ideal seçenek. İnce saç tutamlarının şeffaf jel kapsüllerin eritilmesiyle saça eklendiği bu işlemde saç tutamları ince olduğu için ağırlık söz konusu olmaz. Doğal saçlarınız gibi özgürce kullanabilir, 9 ay gibi uzunca bir süre geçerli olduğunu görebilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak

Saçınız ne kadar kısa olursa olsun mikro saç kaynak yaptırabilirsiniz. Sadece kadınların değil, erkeklerin de tercihi olan bu yöntem, saçların dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Bu sayede de diğer kaynak yöntemleri gibi saçı yıpratmaz, aksine saçların daha kısa sürede uzamasını sağlar. Siz de güven duyduğunuz bir saç tasarım merkezinde mikro kaynak işlemini gerçekleştirerek kıskandıran saçlara sahip olabilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.