Saç Tasarımında Bir Marka: Bülent Yılmaz!

Kadın güzelliğinde saç en büyük etkenlerden biri. Yüz hatları ne kadar güzel olursa olsun, saçlar ona uygun şekillendirilmediğinde yeteri kadar güzellik sağlanamıyor. Saçlarının güzelliği için kendisini uzman ellere emanet etmek isteyenlerin ise tercihi 1989 yılından beri kuaförlük sektöründe hizmet sunan Bülent Yılmaz’dan yana oluyor. Peki, Bülent Yılmaz kimdir?

Bülent Yılmaz
Atrium Paris Kuaför’de saç tasarımı hizmetiyle kadınlara güzellik sunan Bülent Yılmaz, 1965 doğumludur. Kuaförlük mesleğini meslektaşlarına göre daha çok ciddiye alan ve en iyisi olmak adına mesleğe başladığı ilk günden itibaren eğitim almayı hiç bırakmayan Bülent Yılmaz, yurtiçindeki eğitimlerin yanı sıra Almanya, İtalya ve Fransa gibi ülkelerde de eğitim almıştır.

Bülent Yılmaz

Bülent Yılmaz’ın Uzmanlık Alanları

Bir kuaförden çok daha fazlası olan Bülent Yılmaz kimdir birçok bayanın merak konusu haline geliyor. Saçlarıyla güzellik kazanmak isteyen bayanlar kendisini Atrium Paris Kuaför’de bulurken, Bülent Yılmaz; saç renklendirme, saç uzatma ve saçta ışık alanında uzmanlığını konuşturuyor.

Bülent Yılmaz

Özellikle saç uzatma yöntemlerinde üstün bir uzmanlığa sahip olan Bülent Yılmaz; Ataköy Atrium AVM içerisinde yer alan Atrium Paris Kuaför’de keratin kaynak, halka kaynak, mikro nano kaynak, mikro jel kaynak gibi birçok saç uzatma yönteminde harikalar yaratıyor.

 

Yoruma Kapalı.