Atrium Paris Kuaför ve Bülent Yılmaz

Bülent Yılmaz, Atrium Paris Kuaförün sahibi ve aynı zamanda birçok eğitim almış bir kuafördür.  Bülent Yılmaz kimdir? 1965 yılında doğdu ve yurtdışında bazı ülkelerde eğitim aldı. Özellikle; Fransa, İtalya ve Almanya’da aldığı eğitimler ile mesleğine profesyonel bir bakış kazandırdı.Asıl mesleği, aldığı eğitim gereği iktisat olacak iken, kendisi kuaförlük mesleğini tercih etti.

Bülent Yılmaz

Aldığı eğitimlerden bazıları; saç renklendirme, saç ışık ve saç uzatma sistemleri ve özellikle saç kaynak konularındadır. Saç kaynak uygulamalarında bir uzman haline geldi.

Bülent Yılmaz

Şu anda, Ataköy Atrium AVM’de bulunan, Atrium Paris Kuaför salonunun sahibi ve burada saç kaynak işlemleri de dahil olmak üzere birçok çalışmalar yapıyor.

Bülent Yılmaz Uygulamaları

Özellikle ve ağırlıklı olarak; saç kaynak uygulamalarında uzman olan Bülent Yılmaz, çok kısa saçlara da saç kaynak yapılabileceğini herkese gösterdi.

Bülent Yılmaz

Saç kaynak; görünmez mikro saç kaynak, nano saç kaynak, halka saç kaynak, mikro jel saç kaynak, mikro kapsül saç kaynak uygulamalarında uzmandır.Bunun yanı sıra, yurtdışında aldığı eğitimlerden olan, saç ışıklandırma ve saç renklendirme konularında da uzman çalışmaları mevcuttur.

 

Yoruma Kapalı.