Saç Botoksu ve Keratin Tedavisi Arasındaki Fark Var mı?

Saç Botoksu ve Keratin Tedavisi Arasındaki Fark Var mı?

Saç botoksu, saç saatinizdeki zamanı geri çevirir gibi deformasyonu gidermeye yardımcı olan bir saç bakımıdır. Anti-ageng / yaşlanmayı önleyici saç bakımı kimyasal bir muamele değil, proteinler, amino asitler, vitaminler ve lipitler gibi temel maddeleri kullanarak saçınızı restore etmeye ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olan derin bakım tedavisidir. Neticede saç botoksu ipeksi, parlak ve daha genç görünümlü bırakarak saç telindeki boşlukları yeniden oluşturur ve doldurur.

sac-kaynak-oncesi-sonrasi-37-300x300

Birçok keratin tedavisi, hoş olmayan bir kokuya neden olabilen ve bazen hassas bir kafa derisine sahip olanlar için tahrişe neden olan kimyasallar (tipik olarak formaldehit) içerir. Bununla birlikte, daha önce de belirttiğimiz gibi, saç botoksu kimyasal işlem sınıfına girmez. Bu nedenle, güçlü kokular ya da saç derisi hassasiyetleri hakkında daha az endişe duyabilirsiniz.

Saç Botoksu Yan Etkisiz…

Saç botoksu sert kimyasallardan arınmış ve hasar görmüş saçların onarılmasına yardımcı olan derin şartlandırma tedavisidir. Herhangi bir kötü yan etki elde etme olasılığınız yoktur, ancak çoğu şey gibi, makul ölçüler anahtardır. Saygın bir salonda danışma almanızı ve tedaviyi eğitilmiş bir profesyonelin yapmasını öneririz. Size en iyi tedavi seçeneklerinin yanı sıra tavsiye edilen tedavi sıklığı hakkında önerilerde ve tavsiyelerde bulunacaklardır.

 

Yoruma Kapalı.