Saç Kaynak Türleri

Artık Türkiye’de de çok iyi bilinen saç kaynak çeşitleri, birçok bayanın uzun saçlara sahip olmasını sağladı. Saçlarında problem olan ya da saçlarının uzamasında problem olan bayanlar için kurtarıcı bir yöntemler bütünüdür. Profesyonel eller tarafından yapıldığı zaman uzun zaman kullanılabilme özelliğine sahip.

Keratin Saç Kaynak

Saç Kaynak Çeşitleri ve Özellikleri

Yapıştırıcı maddeler ile saçlara uygulanan saç kaynak modelleri, keratin kaynak, soğuk keratin, mikro bant yöntemi, mikro jel saç kaynak yöntemi olarak sayabileceğimiz çeşitleri vardır.

Saç Kaynak Çeşitleri

Ayrıca; yapıştırıcı madde kullanılmadan yapılan saç kaynak yöntemleri vardır. Bunlar; Boncuk saç kaynak, fix nano saç kaynak, tres saç kaynak yöntemleri olarak sıralanabilir.

Keratin Saç Kaynak (Soğuk ve Sıcak): Saçlara, özel bir yapıştırıcı madde ile uygulanan işlemdir. Soğuk ve sıcak olmak üzere iki türlü saçlara uygulanır. Aslında yapıştırıcı madde keratin maddesinin kendisidir.

Mikro Kapsül Saç Kaynak

Mikro bant saç kaynağı yöntemi: Bu yöntemde, ince bir deriye özel bir makine yardımı ile dikilmesi işlemidir. Genel olarak çok ince telli saçlara uygulanır. Özel makinesi düzleştiricilere benzer.

 

Yoruma Kapalı.