En Ucuz Halka Kaynak

Halka (boncuk) kaynak, diğer saç uzatma seçenekleri arasında en masum ve en ekonomik yöntemlerden biri. Saçın gürlüğüne, kullanılan halka ve kaynak saç tutamlarına göre fiyatlar değişebiliyor, yani en ucuz halka kaynak en az malzeme kullanılan saç anlamına da geliyor. Malzeme ve işçilik kalitesinden taviz verilerek çok daha ucuz fiyatlara halka kaynak yaptırmak da mümkün tabii!

halka saç kaynak

halka saç kaynak

Halka Kaynak Nasıl Yapılır?

Değişken karakter yapıları için saç uzatma, saçı bir süreliğine istenilen uzunlukta kullanma yöntemi olarak halka kaynak önerebiliriz. Basitçe ifade etmek gerekirse; Halka kaynak, boncuk adı da verilen minik halka şekilli materyallerin ilave edilecek saça özel bir pense yardımı ile tutturulma işlemi ile uzatılmasıdır. Presleme işlemi azami özen içinde yapılırsa ortaya kusursuz bir iş çıkar.

halka saç kaynak modeli

halka saç kaynak modeli

Kaynak uygulama işlemleri basit gibi görünse de ince bir işçilik ve dikkat gerektirir. Profesyonel bir şekilde yapılan halka kaynak, kaynağın saçınızda görünme ihtimali zayıftır. Saç toplandığında, bağlandığında bile fark edilmez. Kimyasal işlem görmeyen halka kaynak değişiklik istediğinizde çıkartılıp takılabilir. Herhangi bir yapıştırıcı madde eklenmediği için ayırma işlemi sırasında saçta bir tahribatta olmaz!

 

Yoruma Kapalı.