Saç Kaynağı Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç kaynağı işleminin doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Saç kaynağı başarılı bir şekilde yapıldıysa sorunsuzca ve keyifle kullanacağınız gibi saç kaynağının doğru yapılmadığı zamanlar saça verilen zarar da büyük olur. Doğru yapılmayan kaynak saç telafisi de zor olacağı gibi masrafı da sizin için büyük olacaktır. Bu yüzden kaynak saç yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

saç kaynak model

Saç kaynak çeşitlerinde bir çok farklı yöntem ve sistem mevcuttur. Herbirinin kendine göre artı ve eksi yönleri vardır. Saç analizi yapıldıktan sonra sizin için en ideal olan kaynak çeşidi için kuaförünüzün önerisini göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Dikkat Edilecek Hususlar

Kaynak saç yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli madde saçların tamamen doğal olması gerektiğidir. İçine sentetik karıştırılan kaynak saç fön, düzleştirme, maşa işlemlerinde yanabilmekte ve kendi saçınıza yapışabilmektedir. Böyle bir durumda karşılaşmak istemiyorsanız eğer kaynak yapılcak saçın doğal saç olduğundan emin olmalısınız.

saç kaynak modelleri
Kaynak malzemesi seçimi de en az saç kadar önemlidir. Doğru malzeme kullanıldığı sürece uzun vadede sorun yaşamaz, havuzda, denizde saçınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.