Virgin Saç Fiyatları

Kelime anlamı el değmemiş bakir anlamına gelen Virgin, saç kaynağı için kullanılacak ilave ham saçlar için de kullanılan bir terim. Doğal saç, ham saç ya da Virgin saç dense de aslında hepsi aynı anlama geliyor. Bir kişiden özenle kesilip alınan Virgin saçların hiç bir kimyasal işlem görmemiş, aynı yönde düzgünce istiflenmiş olması gerekiyor.

virgin saç uygulaması

virgin saç uygulaması

Gerçek insan saçı olduğu için çıt çıt, postiş, mikro, nano kaynak gibi tüm saç uzatma işlemlerinde makbul olan virgin saç fiyatları bakımından da kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. En iyi kalite AAAAA Grade Virgin Hair olarak standardize ediliyor. Saçın dalgalı veya düz oluşuna göre belirlenen virgin saç fiyatları firesiz olarak 100gr ve katları şeklinde ve 200 TL civarından başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

kaynak saç bakımı

kaynak saç bakımı

Neden Virgin Saç Kullanılmalı?

Saç kaynaklarında saça eklenecek saçın işlem görmemiş olması çok önemli. İşlem yapılacak saçın doğal rengi ile Virgin saç birlikte işlem göreceği için incelmiş, yıpranmış, nemini yitirmiş ise istenilen görüntü elde edilemez. Saçın rengini açma işlemlerinde ise kaliteli bir ham saç, platin rengine kadar açılabilir. Maksimum (en az 1-2 yıl) kullanım için özellikle Virgin saç tercih edilir.

 

Yoruma Kapalı.