Uzmanından Mikro Saç Kaynak

Saçları kısa olan kadınlar eğer uzun saç kullanmak istiyor ve imajını uzun saç ile değiştirmek isterse mutlaka bir uzmanın elinden mikro saç kaynağı yaptırması tavsiye edilir. Çünkü saçlar kadınlar için önemli ve değerli bir aksesuardır.

mikro kaynak

 Mikro Kaynak Nedir?

Nano teknoloji ile yapılan mikro kaynak yöntemi perçemden, saçların tepe kısmından ve ense kısmından birkaç tel toplanılarak uygulanan ve 7 saat süre zarfında sona eren bir yöntemdir.

mikro saç kaynak

Saç yapıştırma metodu ile uygulanan mikro kaynak kesinlikle kaliteli bir işçilikle yapılmalıdır. Bu nedenle uzmanından mikro saç kaynak yaptırmak için Atrium Paris Kuaförünü tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 12 hafta kadar kullanılabilen mikro saç kaynak yöntemi saça zarar vermez.

mikro kaynak saç

Siz de saç kaynağı yaptırmayı düşünürseniz bir uzman elinden yararlanmalısınız. Güvenilir ve sağlıklı hizmet veren bu kuaför 1989’dan beri kalitesi ile çalışmaktadır.

kaynak saç

Mikro kaynak, brezilya fönü ve daha birçok farklı kaynak yöntem çeşidini uygulayan kuaför, sıkça tercih edilen uzman kadroya sahip nadir kuaförlerdendir. Siz de bu ayrıcalık ve güvenilirlikten yararlanabilirsiniz.

mikro saç kaynak modelleri

 

Yoruma Kapalı.