Uygun Fiyatlı Mikro Kapsül Kaynak

Saç kozmetiği alanında müthiş bir buluş olan Mikro Kapsüllü Saç Kaynağı daha öncesinde denenen pek çok saç uzatma yöntemine göre  çok daha iyi bir biçimde doğal saç biçimine uygunluk gösteriyor. Kolayca taranabiliyor, fön çekme, sıcaklık ile şekillendirme veya boyama, renklendirme  uygulamaları gibi kimyasal işlemler sonucunda normal saçtan farksız olarak deformasyon görülmüyor.

mikro kapsül saç kaynak

Mikro Kapsül Saç Kaynağında Fiyat ve Kalite

Pek çok kaynak saç yönteminde ise saçlarda, kısa süre sonrasında dökülmeler başlıyor. Bu yöntemde, kaynakla birbirine eklenecek noktalarda, çok özel bir yapıştırıcı kullanılıyor. Bu yapışkanın özelliği diğerlerine göre 20 kat daha kuvvetli, 5 kat daha ince ve boyanabilir olmasıdır. Mikro Kapsül Saç kaynağında fiyat ve kalite arasında normal bir seviye olması gerekirken bazı merkezlerde çizginin çok altında veya üstünde uygulamalar görülebiliyor.

mikro kapsül saç kaynak modeli

Uygun fiyatlı Mikro Kapsül Kaynak diye lanse edilen pek çok uygulamada  özel yapıştırıcı kalitesinden ve ilave edilecek saç niteliklerinden hatta işçilikten feragat ediliyor demektir. Aynı kalitede olan bir işleme tabii ki çok fazla para vermek kimseyi hoşnut etmez. Aslında kadınlar için saç kaynak fiyatlarının uygun olması ikinci plandadır. Önemli olan saçın güzel, doğal görünmesi ve de kullanılabilme özellikleridir.

 

Yoruma Kapalı.