Ucuz Mikro Saç Kaynak

Saç kaynağı uygulama şeklinde göre kalite açısından farklılıklar gösterir. Günümüzde uygulanan ucuz mikro saç kaynak yöntemleri ancak en iyi güzellik merkezleri tarafından kaliteli uygulanmaktadır. Mikro yönteminde eklenen saçların çok sayıda ve hafif olmaları kaynak yapıldığının dahi fark edilmemesini sağlar.

mikro saç kaynak

Mikro yönteminde diğer yöntemlere göre daha ince saç tutamları kullanır. Tutamlar yarı miktarda veya üçte bir miktarında olabilir. Yöntemin en büyük avantajı uzun kullanım süresindedir. Diğer yöntemlere göre mikro yöntem kullanım süresini oldukça arttırır. Kullanım süresi 9 ay gibi sürelere kadar çıkar.

Mikro Saçın Avantajları

Mikro saç uygulamasının çok sayıda avantajı vardır. Kısa saçlı kadınlarda dahi rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu sayede hemen hemen tüm bayanlara hitap eder. Kısa saçlara uygulanmasında saçların doğal görünümü bozulmaz. Mikro uygulaması sırasında kişide herhangi bir ağrı sızı da oluşmaz.

mikro saç kaynak modeli

En önemli avantajlarından birisi ise kişinin kendi saçlarına bir zarar vermez. Kişinin saç uzama süresine bağlı olarak 9 aya kadar kullanılabilirlerken diğer yöntemlerden 2 kat daha fazla kullanım süresi sağlarlar.

 

Yoruma Kapalı.