Mikro Saç Kaynak

Saç kaynakta en gelişmiş ve profesyonel yöntem olan mikro saç kaynak ile saçlarınızın yapay uygulamalarla uzatıldığının farkına kimseler varmayabilir. 1 cm kısalığında olan saçlara bile uygulanabilen bu uzman yöntem ile elde edilen yeni kaynak saç kesinlikle çok kullanışlı, rahat ve şık.

mikro saç kaynak

Dokuz ay gibi uzun bir zaman çetin bir şekilde dayanan bu kaynak saçları tereddüt bile etmeden yıkayabilir, fönleyebilir ve tarayabilirsiniz. Aldıkları özel eğitimlerle kaynak saç yapımında da uzmanlaşmış olan profesyonel kuaförler tarafından uygulandığında sizin için daha avantajlıdır sizin için.Çünkü sadece uzatmakla kalmaz birde birbirinden güzel ve trend saç modelleri yaptırabilirsiniz.

mikro saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Teknikleri

mikro saç kaynak

Bu özel yöntemde doğal ve kaliteli saçlar ince tutamlar halinde, şeffaf saç kapsülü granüllerinin ısı kullanılarak eritilmesi ile kaynak yapılır. Mikro saç kaynağı ile eklenen saçlar diğer uygulamalardaki saçlarla mukayese edildiğinde daha ince, daha hafif ve daha kullanışlıdır. Detaylar ve kalite esas alınarak uygulanan mikro saç kaynağı ile yapılan saçlar çok gerçekçi görünüyorlar.

 

Yoruma Kapalı.