Saç Kaynak Hakkında

Modadan yaşam standartlarına kadar her alanda doğallık trendinin sürdüğü son zamanlarda kadın saç modellerinde uzun ve doğal saçlar gözde! Kısa saçlı olanları trend dışında bırakmayacak bir uygulama ise kaynak saç ile saç uzatma! Suni imaj ve işlemlerden uzak durmaya çalışan modern dünya kadını için doğal saç görünümündeki uzun saçlara kavuşma adeta bir armağan!

Sac Kaynak Hakkinda

Sac Kaynak Hakkinda

En Doğal Görünüm Sağlanan Mikro Saç Kaynağı

Çıt çıt, postiş, keratin derken saç estetiğinde gelinen son nokta; Mikro Görünmez Saç Kaynağı, en doğal görünüm sağlayan saç uzatma yöntemi. Dünyada şu ana kadar icat edilen en modern teknikte, incecik saç tutamları mikro ölçekteki yapıştırma işlemi ile birbirine ekleniyor. Oldukça titiz bir çalışma gerektiriyor.

Saç Kaynak Hakkında Söylenecek çok şey var; Örneğin saç kaynağının, 1-5 cm arası kısacık saçlara bile uygulanabilen Nano Saç Kaynak çoğunlukla Mikro Saç Kaynak ile karıştırılıyor. Aslında Nano türünde farklı bir alet ve tutucular kullanılıyor ve de çok daha ince, neredeyse tel tel yapılan (kuaför için) çok da zor bir uygulama. Her saç kaynak türünün kendine has özellikleri var, önemli olan uygunluk, uyumluluk ve de doğallık!

Sac Kaynak Hakkinda

Sac Kaynak Hakkinda

 

Yoruma Kapalı.