Mikro Kaynakla Sağlıklı Saçlara Ulaşın

Kuaförlerde ve güzellik salonlarında uygulanan birçok saç kaynak yöntemi vardır. Bu yöntemlerden birisi olan mikro kaynak, güzellik salonlarında uygulanan en son saç uzatma tekniğidir.

mikro kaynaklı saç

Mikro kaynak uygulaması saçın ince tutamlar şeklinde saça eklenmesi ile gerçekleşir. Mikro kaynak işlemi son derece hassas bir uygulama olup saçın daha kullanışlı ve dolgun görünmesini sağlar.

Kendini ve Saçlarını Önemseyen Kadınları Tercihi Mikro Kaynak

Dünyanın önemli kentlerinde çok yaygın şekilde yapılan mikro kaynak, kendini önemseyen kadınların tercihleri olmuştur. Mikro kaynak uygulamalarında yapılan işlem hiçbir zaman belli olmaz.

mikro kaynaklı saç modelleri
Kısa saçlara daha çok yapılan mikro kaynak, saç bölgesinde kolaylıkla çıkarılabilir bir kaynaktır. Mikro kaynak uygulamasını yapan kuaför sayısı oldukça azdır, çünkü mikro kaynak uygulaması profesyonellik gerektirir.

farklı mikro kaynaklı saç modelleri

Ağrısız şekilde yapılan kaynak uygulaması isteğinize bağlı olarak çıkartılabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

mikro kaynaklı saç trendleri

Bölgesel saç dökülmesi için son derece yararlı bir uygulama olan mikro kaynak Atrium Paris Kuaför tarafından başarı ile uygulanır. Gerek kadınlarda gerekse de erkeklerde kelliğin başlangıç yeri alın bölgesine yakın yerlerdir.

mikro kaynaklı saç stilleri
Mikro Kaynak uygulaması bu bölgelerde oldukça başarı ile uygulanır.

 

Yoruma Kapalı.