Ucuz Mikro Saç Kaynak Nasıl Olur?

Çok ince telli saçlarda bile en iyi performansın görüldüğü Mikro Saç Kaynak işlemlerinin fiyatı, eklenecek saç miktarına bağlı olarak  gr ile hesaplanıyor. Normal düzeyde bir kaynak işleminde, kişinin saçlarının uzunluğuna ve gürlüğüne bağlı olarak 100-200gr. arasında kaynak yapılacak ilave saç kullanılıyor. Mikro saç kaynağında en ideal görüntü için doğal insan saçı kullanılması gerekiyor.

mikro saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Maliyetleri

Mikro Saç Kaynak işleminde, kullanılacak saçların fiyatı uzunluk ve kalitesine göre, 100 gram saç fiyatı 300 – 800 TL arasında değişiyor. Normal şartlarda saç hariç, 100 gr kaynak saç ile yapılan Mikro saç kaynak işleminin fiyatı 1000 TL civarında olup, bu fiyat altında iyi bir netice alınması pek mümkün görünmüyor. Ucuz mikro saç kaynak nasıl olur? Olursa nasıl olur? açıklayalım.

mikro saç kaynak modeli

Ucuz mikro saç kaynak sloganı kullanarak fazla müşteri çekmek isteyen bazı kuaförler kaliteli malzemeler yerine 3.kalite ürünler kullanarak maliyetlerini düşürüyor. Ayrıca özenle, titizlikle yapılması gereken bu işlemler, mikro saç kaynağında ehil olmayan, çırak seviyesindeki amatör kişiler tarafından yapılıyor. Ucuz olacak diye kaliteden feragat edilince sonuç çoğunlukla hüsran oluyor tabii ki!

 

Yoruma Kapalı.