Saçlarınızı Hemen Uzatmanın Formülü: Kaynak Saç

Kaynak saçlar, son dönelmede moda olmasıyla birlikte artık saçlarını kısa kestiren kadınlar da kısa zamanda denemek adına uygun bir kuaför bularak bu seçenekten faydalanıyorlar. Günümüz şartlarında, en yeni modellerde ve yepyeni tekniklerle beraber uygulanabilir olan kaynak saç türleri vardır.Çeşitleriyle beraber ülkemizde en çok tercih edilen model ise halka saç kaynak modelidir.

Ufak boncuk – halkaların kullanılarak saçlarınıza ek saçların tutturulması sağlanırken, bir yandan da yapılan bu uygulama karşısında olumsuzluklarla karşılaşmamanız, saçınızda kaynak saç görülmemesi adına minik halkalar kullanılır. Böylelikle halkaların birbirine karışması gibi bir durum söz konusu da olmaz.

Saçınızın Ana Rengine Uygun Kaynak Saçlar

Kaynak saç yaptırmadan önce gerçek saç kullanacağınızı belirttikten sonra, siz de kaynak saçta saçınıza takılacak olan ek saçın rengini en iyi şartlarda bakarak, kendi saçınızla yan yana tutarak aynı renkte olmasını kendi gözlerinizle görerek seçebilirsiniz.

Dilediğiniz gibi bir kaynak saç modelinden faydalanabileceğiniz gibi yaptırdığınız bu işlem sonrasında ise hiçbir şekilde kaynak saçlar yaptırdığınızı da dışarıdan bakıldığında görülmeyecek şekilde ayarlatmış olabilirsiniz. Böylece saçlarınız doğal gibi gözükecek olup, saçlarınız istediğiniz şekilde uzayıncaya kadar kaynak saçlarınızı saçlarınızda tutabilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.