Saç Tasarım Uzmanı Bülent Yılmaz

Bülent yılmaz bir saç tasarım uzmanı olarak İstanbul ilinde faaliyet gösteren işinde uzaman ve bilenen bir kuafördür. Kendisi yıllar önce tam olarak 1989 yılında Atrium Paris kuaför salonunu açmıştır. Alanında başarılı olma ve sık tercih edilme nedeni olarak sürekli çağı ve yeniyi takip eden biri olması, saç trendlerini hem kaynak konusunda hem de saçla ilgili farklı gelişmeler konusunda takip etmesindendir.

Bülent Yılmaz

Saçlarınız Bülent Yılmaz’ın Güvenli Ellerinde

Türkiye’de yerlilerin olduğu kadar yabancı Avrupalı müşterilerinde takip ettiği ve tercih ettiği isimlerden biridir. Özellikle saç kaynak konusunda ün yapmış olan Bülent yılmaz saç kaynak yaptırmak isteyen kadınların ilk seçtiği mekan ve isimdir. Kendisi her daim müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi gaye edinmiş ve bu doğrultuda işlerinde ilerliyor.

saç uzmanı
Bülent yılmaz müşterilerine yaptığı saç kaynakları ile ün yapmış ve Atrium Paris Kuaför salonunda uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmekte. Dolayısıyla saçlarınızı ve güzelliğinizi emanet etmek isterseniz size tavsiyemiz uzman ele ve mekana sahip olan Bülent Yılmaz’ı tercih edebilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.