Saç Kaynak Kullanım Şekli

Saçlarınızın daha dolgun ve uzun olmasını hayal ediyorsanız bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaynak saç uygulaması ile çok kısa saçlarda dahi mükemmel sonuçlar almak mümkündür. Keratin, boncuk, mikro kaynak gibi kaynak yöntemleri ile saçlarda dolgunluk yaratmak artık çok kolay. Kısa ve seyrek saçlı kadınların  büyük bir kısmı günümüzde kaynak yaptırarak daha dolgun ve uzun saçlara sahip olabiliyor.

kaynak

kaynak

Kaynak Saç Kullanımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kaynak, mevcut saça dışarıdan saç eklenmesi işlemidir. Bunun için boncuk, keratin, mikro kaynak gibi yöntemler uygulanır. Kaynak yaptırmak isteyen pek çok kadın kullanımı hakkında kulaktan dolma bilgiye sahip oldukları için tereddüt yaşıyor. Kaynak saç kullanımı ile dikkat edilmesi gereken en önemli nokta duş alırken saçların karışmasına engel olmaktır. Kaynak saçlarınıza yeterince özen gösterirseniz gerçek saçınız gibi kullanmanız mümkün. Saçlarınızı duş alırken çok fazla karıştırmadan yıkamalısınız.

kaynak saç

kaynak saç

Keratin kaynak yaptırdıysanız keratinli noktalara saç kremi sürmemeye özen göstermelisiniz. Saçlarınızı tararken uç kısımlara çok fazla yaklaşmadan taramalısınız. Saçlarınızı elinizle açarak dolaşmasına engel olmalısınız. 15 günde bir kuaförünüze giderek saçınıza bakım yaptırdığınızda kaynak saçınızı daha rahat kullanırsınız.

 

Yoruma Kapalı.