Saç Botoksu Nedir?

Saç Botoksu Nedir?

Sadece saç kremi kullanmak saçınızı sağlıklı tutmak için her zaman yeterli değildir. Özellikle de çok fazla işlem görmüş bir saçınız varsa… Saç botoksu tam anlamıyla, saç üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur, iç hasarı onararak, deformasyonu düzelterek ve kuru saçları nemlendirerek saçınızı en sağlıklı durumuna geri döndürür.

mikro-nano-kaynak-resim-5-225x300

Saç Botoksu İçeriğinde Neler Var?

Saçlardaki botoks, keratin tedavisinde bulunan yumuşatma tedavilerinde zararlı olan herhangi bir kimyasal madde kullanılmaksızın güvenli asidik bileşikler içerir. Saç botoksu, her bir saç telindeki kusurları aktif bileşenlerle sabitleyen, protein açısından zengin bir formüle sahiptir. Bu protein, kollajen, vitaminler, antioksidanlar, doğal asitler ve iyileştirici ajanlar karışımıdır. Ayrıca formaldehit veya parabenler yoktur.

Bu tedavi, kepek, sedef hastalığı ve diğer saç derisi rahatsızlıklarına karşı koruma sağlar. Botox saç tedavisi, saç dökülmelerini en aza indirir. Aynı zamanda saçı nemlendirici, besleyici ve onarıcıdır. Saçlar daha yumuşak, kırılmaz hale gelir ve saç teline daha fazla zarar gelmesi önlenir. Saç botoksu, kökten uca kadar her saç teli boyunca saçı onarır, kaybedilen güçlü saçları geri kazanmanızı sağlar.

 

Yoruma Kapalı.