Örgü Kaynak Fiyat ve Modelleri

”Kadınlar neden bu kadar çok saçlarıyla uğraşır, kuaförlerden çıkmaz?” diye erkekler pek bir merak eder. Yanıtlayalım; Saç, bir kadının en güzel aksesuarıdır, hiç bir şey sürmese, özel bir şey giymese bile göze güzel görünür. Bunun farkında olan kadınlar da saçları için yeterince zaman ayırır. Ayrıca, hayattan kadınları alın, geriye ne kalır?

kaynak saç trendleri

kaynak saç trendleri

Yeni Saç Trendi Örgü Kaynak!

Son günlerin moda akımı ”Boncuk, keratin, yapıştırıcı, ısıl işlem olmadan saç uzatma yöntemi yok mu?” diyenlerin imdadına yetişen Örgü Kaynak! Hiçbir kimyasal, ilave bir materyal kullanmadan tamamen el becerisine dayanan doğal bir saç ilave tekniği. Oldukça sabırlı bir çalışma gerektiren bu yöntem doğal saçın ham tress saçla birlikte saça dikilmesi şeklinde gerçekleştiriliyor.

görünmez kaynaklar

görünmez kaynaklar

Bağlama ve örgü tekniği ile yapılan örgü kaynak fiyat ve modelleri kullanılan kaynaklık saç adedine göre değişiyor. Bu doğal saç uzatma stilinde saçın özelliğine göre 100-150 adet kadar ham saç kullanılabiliyor. 600 TL-700 TL gibi göreceli küçük bir totalde tamamlanan Örgü Kaynak yapımı basit gibi görünse de titiz bir çalışma ile en az 6-7 saat sürebiliyor, fakat beklemeye değiyor!

 

Yoruma Kapalı.