Nano Kaynak Fiyatları

Uzun saçlı olmak doğal yollarla uzun ve çok sabır isteyen bir süreçtir. Çeşitli bitkisel kürler, yağlar denense bile, saç ayda ortalama 1,5 cm’ den fazla uzamaz. Yakın bir zamanda hayata geçirilen saç kaynak yöntemlerinde iyileştirmeler sürerken en son teknik gerçekten müthiş bir buluş olarak değerlendiriliyor. Nano teknolojisi ile hazırlanan saç kaynak 1cm kadar kısacık saçlara bile uygulanabiliyor.

kaynak saç

kaynak saç

Nano Kaynak Gerçek Saçtan Ayırt Edilemiyor!

İncecik saç tutamlarının özel bir makine ve özel bir yapıştırıcı madde ile gözle zor görünebilecek ölçekte yapıştırma tekniğine dayanan Nano Kaynak gerçek saçtan ayırt edilemiyor. Doğal saç gibi taranabilen, fırçalanabilen, fön çektirilebilen nano kaynak fiyatları ise hak ettiği değerinden çok daha cüzi rakamlarla yapılıyor. Bu sevindirici gelişme ve akabinde Nano Saç Kaynak uygulaması ile saçlarını uzatanlar hallerinden pek memnun.

nano kaynak

nano kaynak

Tabii ki her yapılan uygulama için bunu söylemek mümkün değil. Saç kaynağı için eğitim almamış deneyimsiz kişilerin amatörce çalışmaları sonucunda işlemin kalitesinden söz etmek mümkün değil. Nano Kaynak gerçekten teknik bilgi ve beceri isteyen, aceleye getirilmeden titizlikle yapılması gereken bir uzmanlık alanı. Fiyata değil işin kalitesine bakılması lazım!

 

Yoruma Kapalı.