Mikro Saç Kaynak Nedir?

Mikro kaynak yüksek Nano teknoloji ile uygulanan son yılların en çok tercih edilen saç kaynak çeşitlerinden bir tanesidir. Yapıştırma yöntemi ile uygulanan bu yöntem yaklaşık 7 saat süren incelik ve kaliteli işçilik isteyen önemli bir iştir.

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak Ve Avantajları

Mikro kaynak yöntemi hanımlara birçok avantaj sunuyor. Bunlardan ilki bu yöntemde ince tutamlar şeklinde saç eklemesi yapıldığı için daha doğal bir görünüm elde edersiniz. Ayrıca saçlarınız ile birebir aynı renk yapılır, yani kaynaklar asla fark edilemez.

Mikro Saç Kaynak

 

Yaptıran kişiyi asla rahatsız etmez ve dışarıdan da hissedilmesi zordur. Bu saçlara her türlü işlemi uygulayabilirsiniz. İstediğiniz şampuan ve saç bakım ürünü kullanabilmeniz mümkün.

Mikro saç kaynak nedir?

 

Tüm saç şekillerine hatta en kısa saçlı kadınlara bile uygulanabilen mikro kaynak bunlar gibi birçok avantaj sunar. Ayrıca diğer kaynak yöntemlerine göre daha uzun süre kullanabilirsiniz. Asla başınızda ağırlık hissetmez ve saçlarınızı fırça ile güvenle tarayabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Öncesi Ve Sonrası

Mikro kaynak yukarıda saydığım gibi birçok kolaylık sunar ve kadınlar için oldukça pratik kullanım sağlar. Siz de kaynak yaptırma fikrinde iseniz mikro kaynak yöntemini düşünün derim.

 

Yoruma Kapalı.