Kısa Saça Kaynak Olur mu?

Uzun ve gür saçlar tabii ki her bayanın hayali. Fakat doğal yollarla hem gür hem sağlıklı hem de uzun saçlara sahip olan bayanların sayısı çok da fazla sayılmaz.

mikro kaynak Fakat günümüzün sayısız teknolojik olanakları arasında yer alan saç kaynak uygulamaları sayesinde, kısacık saçları olan bir bayanın bile uzun ve gür saçlara sahip olması artık mümkün hale geldi.

Kısa saça mikro saç kaynak

Kısacık saçlarından artık sıkılmış olan ve birkaç aylığına da olsa uzun ve gür saçlara sahip olmak isteyen çok sayıda bayan olduğunu görüyoruz. Böyle bayanlar için aslında günümüzde birçok saç kaynak uygulaması yapılabiliyor. Ancak bu uygulamalar arasında özellikle kısa saçlı bayanlar için uygun olan bir teknik var.

mikro saç kaynak

Mikro saç kaynak uygulaması olarak bilinen bu teknik, aslında birçok saç tipine uygun ve uyumlu şekilde kullanılabiliyor. Fakat şeffaf renkte ve görünmez nitelikte olduğu için özellikle kısa saçlı bayanlara uygulanması tavsiye ediliyor. Yani mikro saç kaynak tekniği, saç diplerinde kendini göstermediği için birçok saç tipinin yanı sıra, kısa saçlar için de birçok kuaför tarafından tercih ediliyor.

 

Yoruma Kapalı.