Kalın Saçlar İçin Halka Kaynak 

Halka kaynak bir diğer adıyla bilinen “boncuk kaynak” yaygın olarak kullanılan kaynak yöntemlerinden biridir. Bu ismi veren ise işlem sırasında kullanılan halka biçimindeki malzemelerdir.

boncuk kaynak

Kaynak işlemi sırasında hafif metal alaşımından yapılan bu malzemeyle saçın uzatılmasının yanı sıra saça yoğunlukta katar. Bu nedenle seyrek saça sahip kişilere bu işlem tavsiye edilmektedir. Ayrıca halka kaynak yöntemini ince telli saçlardan ziyade kalın telli saçlara sahip kişiler için daha uygun bulunuyor.

halka kaynak

Halka Kaynak Nasıl Yapılır?

Aslında halka kaynak yöntemi son derece basit bir teknikle uygulanır. Fakat bu tekniğin basit olması işlemin kolay olduğunu göstermez. Son derece büyük bir titizlikle yapılması gerekilen bu işlemde en küçük bir hatada bile saça zarar verilebilir saçın kopmasına neden olabilir.

saç kaynak

Bu nedenle tecrübeli kişiler tarafından yapılmasına dikkate etmemizin gerektiği halka kaynak ile saçlarımıza güzellik katalım. Atrium Paris Kuaför ile kendimizi emin ellere bırakalım ve saçlarımıza halka kaynak ile istediğiniz renkte güvenle kullanabileceğiniz saçlar yaptırın. Ayrıca en fazla üç ay kullanabileceğiniz bu yöntemde üç ay boyunca  saçlarınıza yaptıracağınız bakımlar da ücretsizdir.

 

Yoruma Kapalı.