İstanbul Saç Kaynak

İstanbul’da saç kaynak uygulaması yapan pek çok yer bulunuyor. İstanbul kalabalık nüfuslu ve bu nüfusun ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir şehir… Bayanların saç bakım ihtiyaçlarına uzman çözümler sunan pek çok merkezi bulunuyor. İstanbul saç kaynak uygulaması yapan merkezler her bölgeye dağılmış durumda.

Saç kaynak yöntemleri uygulama şekline göre farklılık gösteriyor. Fiyatlarda yöntemlere göre değişen aralıklarda sunuluyor. Saç kaynak fiyatları genel olarak kullanılan adete göre değil kullanılan grama ve uygulanan yönteme göre belirleniyor.

kaynak-sac

kaynak-sac

Saç Kaynağı Nerede Yaptırılır

İstanbul gibi büyük bir ilde saç kaynağı yapan pek çok merkez bulunuyor. Kaynağı yaptıracağınız yerin işinin uzmanı olmasına dikkat edin. Kullanılan saçların doğal mı sentetik mi olduğuna dikkat edin. Doğal saçlar maşa gibi uygulamalar yapmaya imkân verirken sentetik saçlar bu işlemler sırasında yanıyor. Saçı seçerken dokunduğunuzda yapay mı doğal mı olduğunu anlarsınız. Doğal saçlar çok daha yumuşak şekil alabilen rengi doğal olan saçlardır. Bu saçlar Hindistan ve Özbekistan gibi ırklardan özel olarak seçilen ham saçlardan üretiliyor.

kaynak-sac

kaynak-sac

 

Yoruma Kapalı.