İstanbul Saç Kaynak Merkezi

Saç uzatmak oldukça uzun zaman gerektiren ve zahmetli bir iş. Üstelik uzun saçların bakımını yapmak daha güç olduğundan dolayı kolay yıpranan zayıf saçları beslemek için çok daha güçlü ürünler kullanmak gerekli.

istanbul saç kaynak merkezi

Bu nedenlerden ötürü saç uzatmak isteyen kadınların çok dirençli ve azimli olmaları şart. Oysa ki saçları dakikalar içerisinde kolay ve hızlı bir biçimde uzatmanın yolları artık var. İstanbul Saç Kaynak Merkezi içerisinde yapılan basit işlemlerle saçlar adeta Rapunzel’inki gibi olabilir.

Kaynak Saç Kullanımı

Kaynak saç, orijinal saça çıtçıt, boncuk veya keratin gibi yöntemlerle yapay saçların eklenmesi işlemidir. Bu işlem sonrasında istenen uzunluğa ulaşan saçlar için ekstra bir çaba sarf etmek gerekmez. Sadece tarama esnasında çok dibe inmemek gerekir. Ayrıca kurutma ve fön işlemlerinde de kaynak yerlere dokunmak doğru değildir. Bunların haricinde herhangi bir uygulama farklılığı toktur.

atrium paris kuaför

Yaklaşık olarak altı ay boyunca kullanılabilen kaynak saçlar bir bakımdan geçirildikten sonra yeniden takılabilir. Sunni kaynak saçlar günümüzde yerini gerçek saçlara bırakmaya başlamıştır. Bu da daha doğal bir görünümün oluşmasına sebep olur.

 

Yoruma Kapalı.