Halkalı Kaynak Saç Uygulaması

Halkalı kaynak saç günümüzün en çok uygulanan yöntemlerinden biridir ve boncuk kaynak olarak ta adlandırılır. Uygulama tekniğinde saçlar mini metal halkalar yardımıyla birbirine tutturulur. Halkaların sıkıca kapatılması ve saçların dayanıklı bir şekilde tutturulabilmesi için özel bir pense kullanılır. Halkalı kaynak saçları çıkarma işleminde halkalar yine pense yardımıyla ters yöne doğru açılır ve saçlar çok kolay ve rahat bir şekilde birbirinden ayrılır.

halka kaynak

Halkalı kaynak saç tekniğini diğer uygulama yöntemlerinden ayıran en önemli özelliği kaynağı yaparkan ve daha sonra çıkarma işleminde hiç bir kimyasal ya da yapıştırıcının kullanılmamasıdır. Bu nedenle saçlara herhangi bir zararı dokunmaz ve ayrıca çok hijyenik bir uygulamadır.

Halkalı Kaynak Saçların Kullanımı

Halkalı kaynak saçların kullanımı hernekadar kolay olsa da dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin saçlardaki halkalar gece uyurken bazı rahatsızlıklara yol açabilir.

halka kaynak modeli

Uyku pozisyonuna dikkat ederek bunu önlemek mümkün olabilir. Halkalar zamanla gevşeyebildiğinden saçların görünümü bozulabilir. Bunun için düzenli olarak kaynak merkezinde saç bakımınızı yaptırabilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.