Boncuk Saç Kaynak Dünyası

Avrupa ve Amerika’nın aksine kültürümüzde satılan bir mal veya hizmetin standardı pek olmadığından pazarlık usulü satış, pazarlık payı, zararına satış gibi kavramlar yerleşiktir. Bir liste fiyatı asılı olsa da ona pek itibar edilmez. Her şeyi daha ucuza almaya, yaptırmaya hevesliyizdir de konu saç gibi önemli bir mevzu olunca;Ucuz mu, pahalı mı,önemsiyor muyuz acaba?

boncuk saç kaynak

boncuk saç kaynak

Kaynak Saç Fiyatları Neden Değişkendir?

Pek çok kuaför ve güzellik merkezinde ucuz saç kaynağı, ucuz boncuk saç kaynak gibi çeşitli müşteri çekme taktikleri görebilirsiniz. Aslına bakarsanız kaynak saç işlemlerinde nihai fiyatı pek çok değişken faktörün olması belirliyor. Örneğin boncuk saç kaynak uygulamasında kaç tutam saç kaynağı ve boncuk (halka) kullanılacağı, saçın uzunluğu, kalitesi, harcanacak zamana göre işçilik maliyeti eklenerek bir fatura çıkartılır.

boncuk saç kaynak modeli

boncuk saç kaynak modeli

Aşağı yukarı fiyat belliyse de bazen durum anlaşılamayabiliyor. Öyle ki, aynı merkezdeiki boncuk saç yapımından biri 400 TL, diğeri 650 TL ödemişse, bu fiyat farkının ‘dost kazığı’ olarak algılanmaması gerekiyor. Bu durumda ilk kez bir kuaföre gitmeden önce yeterince iyi referans verip vermediğine bakılmalıdır. İnandığınız, güvendiğiniz kuaförünüzden zaten size yeterli açıklama gelecektir.

 

Yoruma Kapalı.