Bir Kez ya da Daha Fazla Kullanım için Halka Kaynak

Saç kaynak yöntemleri ile saçlarınız hem gür hem de doğal bir görünüme kısa sürede kavuşacak. Bir kez ya da daha fazla kullanım için halka kaynak yöntemi özellikle önerilir. En kolay uygulanan saç kaynak yöntemi halka kaynak ile saçlarınıza herhangi bir yapıştırıcı madde kullanılmaz.

saç kaynak yöntemi

Halka Kaynak Yöntemi ve Uygulanışı

Saç diplerine kesinlikle zarar vermediği için karşıdan bakan kişi asla saçınızda kaynak olduğunu anlamaz. Halka kaynak uygulaması pratik bir yöntem olsa da her zaman uzman kadrolar tarafından yaptırılması önerilir. Halka kaynak yönteminde özellikle saçlara titizlikle işlem uygulanır. Özel tokaların asla görünmemesi önemli.

halka saç kaynak

Modern teknikler ile uygulanır ve saçlara zararı yoktur. Rahatlıkla istediğiniz şekli verebilirsiniz. Denizde de saçlarınız bozulmadan durabilir ve yaz tatilinizi daha güzel geçirebilirsiniz. Saç köklerinize uygun doğal saçlar kullanılır. Etki süresi 14 haftadır. İstediğiniz sıklıkta saçlarınıza uygulayabilir ya da çıkartabilirsiniz. Saç kaynak ile saçlarınız canlı ve güzel bir görünüme kavuşacak.

 

Yoruma Kapalı.