Uygun Saç Kaynak

Uzun saçlı olma trendi devam ederken saç kaynak yaptıranların sayısı süratle artmaya devam ediyor. Yaygınlaşan saç kaynağı yaptırma taleplerini karşılayabilmek için pek çok merkez faaliyetlerini sürdürürken inanılmaz da bir rekabet söz konusu. Ucuz ve uygun fiyatlı saç kaynak ilanları son günlerde çok sık karşımıza çıkar oldu. Kafaları karıştıran saç kaynakları fiyatlarını mercek altına aldık…

saç kaynak

saç kaynak

Ucuz Saç Kaynağı Nasıl Yapılır?

Saç kaynaklarında bir değil birçok farklı teknolojiuygulanıyor. Keratin, mikro, mikro kapsül, boncuk (halka), nano gibi saç kaynak işlemler, kullanılan saç kalitesi, uzunluğu, materyal sayısı gibi pek çok faktöre göre değişkenlik gösterebiliyor. Gür bir saça kaynak yapıldığında maliyet daha az olacağı gibi, seyrek bir saçta daha fazla işlem yapılacağı için daha yüksek bir fiyat olması da olağan karşılanmalıdır.

saç kaynak modeli

saç kaynak modeli

Bunun yanında bazı lüks saç kaynak merkezleri ile aynı kalitede işlem yapmasına rağmen maliyetleri oranında fiyatları daha düşük olan kuaförlerin verdiği hizmette kalitesiz olarak görülmemelidir. ”Ucuzsa kötüdür ya da pahalıysa iyidir!” diye bir değerlendirme de yanlış olabilir. Kalitesini zaten kısa sürede anlayacağınız saç kaynağında kuaförünüzün becerisine, samimiyetine, referanslarına da güvenmeniz önem taşıyor!

 

Yoruma Kapalı.