Ucuz Fiyatlı Keratin Saç Kaynak

Laboratuvar ortamında oluşturularak saç uzatma işleminde doğal yapıştırıcı madde olarak kullanılan Keratin, ısıl işlemle saçı birbirine tutturmada en çok tercih edilen saç kaynak uygulamasına ismini veren maddedir. Saç tırnak gibi insan yapısında bulunan Keratin maddesi saç kaynağı işleminde kullanılabilecek en uygun malzemedir. Piyasada Keratin adı altında pek çok yapay malzeme olmasına karşın bilinen en iyi kalite İtalyan Keratin türüdür.

keratin saç kaynak

Keratin Saç Kaynak Fiyatı Tek Kriter midir?

Keratin Saç Kaynak çok ince telli saçlarda tercih edilmemesi gereken bir saç kaynak yöntemidir. Saç cinsi zayıfsa Keratin ile yapıştırma noktaları çok hassas bir şekilde yapıştırılsa bile görüntüde doğallık sağlanamayabilir. Saç kaynak uzmanı ile birlikte saç cinsi, yoğunluğu ve uzunluğunun irdelenerek bütün alternatif saç uzatma teknikleri değerlendirilmeli keratin kaynak mı, boncuk kaynak mı uygulanacak? birlikte karar vermelidir. Fiyatının ucuz olması aslında doğru bir kriter değildir.

keratin saç kaynak modeli

Ucuz Saç Kaynağı Güvenli Olur mu?

Ucuz Fiyatlı Keratin Saç Kaynak, en iyi (ve doğal olarak en pahalı) Keratin cinsi olan İtalyan Keratin dışındaki malzemeler ile yapılan saç kaynağı işlemleridir.

keratin saç kaynak uygulaması

Doğal olmayan görüntü, saç kayıpları, keçeleşme, kaynak yerlerinin boya tutmaması gibi pek çok kusur ile karşılaşma riskinin yüksek olduğu ucuz fiyatlı keratin saç kaynak, sonuçları ağır bir tablo ile uğraşmanıza yol açabilir. Hem maddi hem manevi açıdan güvenli olmayacağı kesindir.

 

Yoruma Kapalı.