Tress Saç ve Tress Saç Kaynak Fiyatları

Tress işlem görmemiş saçların özel bir dikiş makinesi ile ipe dikilmesi suretiyle hazırlanan bir saçı dolgun gösterebilme materyalidir. Çıtçıt saçla birbirlerine benzeşseler de tress saçı kendi kendinize saça takabilmeniz zordur. Uzun saçlı fakat daha yoğun ve dolgun saçlı görünüme sahip olmak isteyen bayanlar tarafından tercih edilir. Dalgalı, kıvırcık saçlar için de idealdir.

tress saç kaynak

tress saç kaynak

Tress Saç Kaynak İşleminden Memnun Kalır mıyım?

Tress, 40-50 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanabilen ve ince bir işçilik gerektirmeyen saç kaynak metotları arasında yer alır ve sonuçları göreceli olarak pek de memnuniyet yaratmaz. Çıt çıt saç görünümüne benzer, dikkatli kullanılmalıdır. Dikili saçların içinde kısa saç olursa boncuk yerlerinde karışma, topaklanma yaparak düzgün görünmesini engelleyebilir.

tress saç kaynak modeli

tress saç kaynak modeli

Bazı Afrika ve Güney Amerika ülkelerinde yaygınsa da ülkemizde çok tercih edilen bir saç kaynak tipi değildir. Maliyetinden dolayı tress saç kaynak fiyatları son derece uygundur; 300 TL-450 TL civarında bir tutarla yaptırabileceğiniz tress saç kaynağı yaklaşık 3 ay kullanılabilir ve her tür işlemi de rahatlıkla yaptırabilirsiniz. 10-15 dakika gibi kısa süre içinde de zahmetsizce saçınızdan çıkarttırabilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.