Saç Kaynak İşlemlerinde Keratin Kaynak Modeli

Her bayan gibi sizlerde kendi saçlarınızın uzunluğunu en kısa zamanda istiyorsanız ve birbirinden farklı modeller arasından en iyi seçimleri yaparken, kendi saçınızın da öyle bir saç olmasına dair bir düşünceniz varsa, bu konuda doğru kuaför salonlarınca doğru hizmetler alındığında hiçbir şekilde pişman olmadan siz de saçlarınızın uzamasını sağlarsınız.

keratin saç kaynak

Yaygın bir kaynak saç stili olarak günümüzde keratin kaynak saç çeşitleri vardır. Birbirinden farklı bu çeşitli saç stilleri arasından istediğinizi seçerek siz de saçlarınıza uygun şekilde yaptırabilirsiniz.

kaynak saç

Keratin, hem tırnak hem de saçlarda bulunan protein ile aminoasitten oluşan maddedir. Saç kaynağı yapılmasında kullanılan bu yöntemle siz de doğal yolla saçlarınızın uzamasını sağlayacaksınız.

keratin kaynak

Keratin İle Saçlarınızı Canlandıracaksınız

Saçlarınızın eskisinden daha canlı ve güzel bir görünüme dönüşmesini sağlarken; istediğiniz modelde siz de saçlarınızda en iyi görüntüyü sağlayabileceksiniz. Kaynak saç modeliyle beraber siz de keratin saç stilinde kaynak yapma işleminden geçirebilirsiniz.

saç kaynak
Ancak saçlarınızın kısa ve ince telde olmaması gereklidir. Bu kaynak saç stilinin yapılabileceği saç modeli, bir yandan uzun saçlı olması gerekirken öbür yandan kalın saç türlerine uygulanabilmesi nedeniyle öncelikle saçlarınızın incelenmesi gereklidir.

saç kaynak çeşitleri

 

Yoruma Kapalı.