Mikro Saç Kaynak Sistemi

Mikro saç kaynak ile saçalarınızın hacmini ve de uzunluğunu artırabilirsiniz. Görünmez özelliği ile size sıkıntı vermeyen bu sistem de ayrıca çeşitli sebeplerden hasar gören öz saçlarınızı örtmenizde mümkün. Ayrıca doğal uygulamalardan yana olup boya ya da röfle uygulamasını aralara farklı ton kaynak yaptırarak da elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra belli bölgelerde azalmış olan saçların yoğunluğunu da sağlayarak eşitlik yaratmanızda bu yöntem sayesinde oldukça kolay.

saç kaynak modeli

Mikro Saç Kaynak Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Ekleme yapılan tutamların oldukça az olması sebebi ile doğal görünümlü bir kaynak uygulaması sunarak görünmez. Şeffaf olan kapsüller ile yapılan bu uygulama sayesinde saçlarınızı dilediğiniz gibi toplayabilirsiniz. Deniz, havuz hatta sauna gibi sıcak ortamlarda kullanılabilerek kopma yapmaz.

saç kaynak modelleri

Röfle ve perma dâhil tüm kuaför işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yapmanıza olanak verir. Çok kısa saçlarda sahi uygulama yapılabiliyor. Kaynak uygulaması sıracında herhangi bir ağrı veya acıma hissi yaşamazsınız. Saçlarınızı dilerseniz fırça ile dipten itibaren tarayabilirsiniz. Eklenen tutamlar az ve hafif olduğundan ağırlık hissi yaşamazsınız.

 

Yoruma Kapalı.