Mikro Saç Kaynağı Nedir?

Günümüzde en son teknolojiden yararlanılarak yapılan tek saç yöntemi mikro kaynaktır. Saç kaynağı yapılırken ilave edilen saçlar oldukça hafif ve incedir. Bu da saç kullanımının son derece kullanışlı ve sağlıklı olması bakımından önem taşır.

mikro saç kaynağı

Mikro saç yönteminde ilave edilen saçlar diğer kaynak yöntemlerine nazaran daha ince haldedir. Bu yöntem sayesinde doğal saçlardan ayırt edilemeyecek şekilde başarılara ulaşılıyor.

mikro saç kaynağı modelleri

Özellikle birçok kadının zahmetsiz ve acı duymadan gerçekleştirdiği bu yöntem sayesinde daha iddialı saçlara kavuşacaksınız. Saçın eklenmesinden sonra tercihinize uygun olabilecek her bakımı uygulayabilirsiniz.

mikro saç kaynağı trrendleri

Saçlarınızı dilediğiniz gibi toplayabilir aynı zamanda röfle, balyaj ve ombre gibi işlemler de yaptırabilirsiniz.

mikro saç kaynağı tipleri

Sevdiğiniz ve memnun olduğunuz şampuanlarını ve kremlerinizi bu işlem sonrasın da da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca mikro saç yöntemi ardından özel bir bakıma da ihtiyaç duymayacaksınız.

Mikro Saç Yönteminin Avantajları Nelerdir?

Mikro saç kaynak yöntemiyle uygulanan saçların ince ve yumuşak olması kendi saçınızla çabuk sentezlenir ve doğal bir görüntü sergilemenize yarım eder. Bu yöntemde saçınıza şeffaf ve ufak kapsüller ilave edilir.

mikro saç kaynağı tarzları

Bunlar eklendikten sonra saçınızla aynı renkte olurlar ve böylece saçınıza yaptığınız tüm modellerde bu fark edilmez.Saçlarınızın kısa bile olması bu yöntemin uygulanmasına engel değildir. Ayrıca kaynak işlemi yapılırken yada yapıldıktan sonra hiçbir ağrı yada sızı hissetmezsiniz.

 

Yoruma Kapalı.