Mikro Kaynak Saç

Kadınlar için saç uzatmayı ya da şekillendirmeyi sorun haline gelmekten çıkaran kaynak saçlar arasında en yenisidir mikro kaynak saç.Mikro kaynak saç uygulamasıyla olabilecek en doğal görünümler elde edilebildiği için ünlü isimler tarafından da en çok tercih edilen kaynak saç türüdür.

mikro kaynak saç

Kaynak saçlar çok ince tutamlar halinde, mikro ölçülerde çok ince ve esnek bir nano teknoloji ile tasarlanmış, güçlü bir şeffaf yapıştırıcı ile  orijinal saça tutturulur. Görünmez, ultra esnek ve estetik yapısıyla diğer kaynak türlerinden ayrılır.  Keratin kaynaktan dört kat daha güçlü, boncuk kaynaktan daha incedir.

Hangi Durumlarda Kullanılması Önerilir?

Çok ince ve kısa saçlarda hacim arttırmak istendiğinde ve sorunsuz bir şekilde uzun saç elde etmek istendiğinde kullanılır.

mikro kaynak saç

Hayal kırıklığı ile sonuçlanan boyama, kesim ya da diğer kuaför uygulamaları oldukça başarılı bir şekilde gizlenebilir.Orijinal saça zarar vermeden, kimyasal boyayı orijinal saçta kullanmadan renkli saçlar elde edilebilir.

Mikro Kaynak Saç Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

mikro kaynak saç

Mikro saç kaynağı kullanan kişinin saç yapısı ve saçının uzama hızı ile orantılı olarak kullanım süresi de değişiklik gösterir. Ancak genel olarak ortalama dört ile dokuz ay arasında kullanım sağlanabilir.

 

 

Yoruma Kapalı.