Mikro Kaynak Fiyatları

İsminden de anlaşılacağı gibi mikro yani çok küçük ölçekli bir saç kaynak yöntemi olan mikro kaynak, pek çok saç uzatma yönteminden sonra icat edilmiş en harika tekniktir. Özel bir makine ile çok minik saç tutamlarının birleştirildiği yerde sabitlenmesi tekniği ile yapılan mikro kaynak işlemi kaliteli bir çalışma ile yapılırsa, saçta ek olduğu belli bile olmaz.

mikro kaynak

mikro kaynak

Mikro Kaynak Uygulamasında Fiyat ve Kalite

Merak edilen mikro kaynak fiyatları için tek bir olasılık yoktur. Herkesin saç yapısı, yoğunluğu farklı olduğundan kişiye özel işlemler yapılır. Saçınıza kaç adet kaynaklık saç takılması gerekiyor? Ne tür bir saç kaynağı yöntemi tercih edilmeli? gibi soruların çözümü için öncelikle bir saç analizi gerekir. Hazırlık safhasından sonra gerçek uygulamaya geçilir.

mikro kaynak modelleri

mikro kaynak modelleri

Uzunluğuna, kaynak saçın ağırlığına, yapılacak işlemlere göre fatura 700 TL-1500 TL arasında olabiliyor. İdeal bir Mikro Kaynak saçta kaynak olduğu belli olmayacak kadar pürüzsüz görünmelidir. Çok hassas bir işlem olan Mikro Kaynak yöntemi ile saçınızı uzatmak için bildik adreslerden şaşmamak gerekiyor. Kötü bir uygulama sonrasında saça verilen tahribatı düzeltmek için ne yazık ki para kafi gelmiyor!

 

Yoruma Kapalı.