Long Bob Saç Modeli Lob!

Her yeni saç modeli ile imajınızı tazelerken, ruhunuz da yenilenmiş olur. Bu yüzden saç kesimlerinde yeniliklere hep açığızdır. Modern ve farklı kesimlerden biri de Long Bob; kısaca ”lob” olarak tanımlanan saç modeli, son dönemlerin TT trendi halinde haberiniz olsun! Tercihlerde ilk sıraya yerleşen lob kesim modellerinin neredeyse her yüz tipine yakışıyor olması popülerliğini daha da arttırıyor.

long bob saç modeli

Lob Saç Modeli ile Bob Saç Modelinden Farklı mı?

Bob saç modeli ile yakın akraba olan lob saç modelinin tek farkı omuzlara doğru uzanması, yani daha uzun bir Bob modelin uzun versiyonu da diyebiliriz. Bob  ve Lob kesim için pek çok yerde karşılaşabileceğiniz küt saç açıklaması tam yerinde bir açıklama sayılmıyor. Lob saç kesimi daha çok arkalardan bombeli ve kısa kesilmiş, öne doğru simetrik bir şekilde verev uzayan saç modeli.

lob saç modeli

Lob Saç Kesiminin Avantajları

Long Bob yani lob saç modelleri ”Bana yakışır mı acaba?” diye düşünmeyin! Her cilt, yüz, göz tipine gayet güzel yakışıyor. Ayrıca lob saç şekline her durumda kolaylıkla şekil verilebiliyor. Acil durumlarda fazla efor sarf etmeden, havalı saç modelinizle davete icabet edebilmenize olanak sağlıyor. Önemli bir avantajı da, boyun kısmını daha ince ve zarif göstermesi. Tüm saç renklerinde, düz, dalgalı far etmeksizin rahat kullanılabiliyor bizden söylemesi!

 

Yoruma Kapalı.