Keratin Saç Kaynak Fiyatları

Meşhur şampuan reklamlarında görüp de imrendiğiniz, o uzun ahenkle dans eden parıltılı saçlara kavuşmak artık çok kolay! Güzel ve upuzun saçlar için saçın uzamasını bekleme günleri geride kaldı. Bir kaç saat içerisinde istediğiniz uzunlukta saçlarınız olması için uygulanabilecek pek çok kaynak saç uygulaması bulunuyor. Keratin saç kaynak işlemi de bunlardan biri!

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Merak ettiğiniz keratin saç kaynak fiyatları ise saçın uzunluğu ve istenilen gürlükte olması için değişkenlik gösterebiliyor. Minik tutamların her biri için1,5 TL-2,5 TL gibi fiyat aralıkları veriliyor. Tabii fiyatlardan daha da önemlisi keratin saç kaynağının sağlıklı yapılabilmesi. Usta olmayan ellerde saçın mahvolma olasılığına karşı, kaynak saç uzmanı doğru seçilmeli!

Keratin Kaynak İşlemi Nasıl Yapılır?

Saç kozmetiği teknolojisindeki en ideal tekniklerden biri olan keratin saç kaynağında saçın biyokimyasal yapısında bulunan keratin maddesi ile mikro, yani çok küçük ölçekli bir yapıştırma işlemi yapılıyor.

keratin saç kaynak modeli

keratin saç kaynak modeli

Özel bir makine ile birbiri ucuna tutturulmuş doğal saç ve eklenecek saç bu mucize madde sayesinde 1-2 saniye içerisinde yapışmış oluyor. Doğal saçınızdan kolay kolay ayırt edilmez şekilde uzatılmış saçlarınıza istediğiniz işlemi de yaptırabiliyorsunuz.

 

Yoruma Kapalı.