Keratin Kaynak Nedir?

Keratin kaynaklar doğal keratinin varlığından dolayı tüm dünya tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. Özellikle ince telli ve zayıf saç yapısına sahip bayanlar için ideal olan keratin kaynak yöntemi, özel keratinli saçların kaynak makinesi ile ısıtılarak saçlara ilave edilmesi şeklinde uygulanır.

keratin kaynak

Saçların kendi içerisinde doğal olarak yer alan bir madde olduğu için her saç tipine ve kişiye uygulanabilir bir yöntemdir.

Keratin Saç Kaynak Zararlı mı?

Her kaynak çeşidinde olduğu gibi keratin saç kaynağında da eğer profesyonel bir hizmet almazsanız saçlarınıza zarar verebilme riskiniz vardır. Eğitimini almayan kişilerden bu kaynak yöntemini alırsanız olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabilirsiniz.

keratin kaynak modelleri

Hatalı kullanılan malzemeler ve uygulamanın tamamen yanlış yapılması sonucunda doğal saçlarınız ciddi şekilde zarar görebilir. Keratin saç kaynağı tamamen titiz bir çalışma isteyen bir kaynak yöntemidir.

saç kaynak

Saçlarınıza uygulayacağınız keratin kaynakları 3 ile 5 ay arasında sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Atrium Paris Kuaför salonunda bu kaynak yöntemini yaptırırsanız saçlarınıza hiçbir zarar gelmeden tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Yoruma Kapalı.