Kaynak Saç Nedir?

Saçlarının azlığından şikayetçi olan ve bu doğrultuda yoğunluğu daha da arttırmak isteyenler ya da saç uzunluğunu yetersiz bulan kişiler için kullanılan bir yöntemdir.

kaynak saç

Saç kaynağı doğal saça, sıkıştırma, dikme, bağlama ve örme yöntemleri ile eklenen saç sisteminin genel adıdır. Kaynak saç çoğu zaman bayanlar için hayat kurtarıcı niteliktedir.

kaynak saç modelleri

Saçlarına yanlış müdahaleler sonucunda zarar gelen bayanlar için ilk olarak tercih edilen yöntemlerden biri olan kaynak saç, doğal saç uzayana ya da sağlığına kavuşana kadar kamufle görevi görür.

kaynak saç sonrası

Bunun yanı sıra genetik yapısı nedeni ile uzamayan saç tiplerinde de kaynak saç sıklıkla tercih edilir. Kaynak saçın doğal saça hiçbir zararı yoktur.

saç kaynak

Kaynak Saç Dışarıdan Bakınca Anlaşılır mı?

Kaliteli bir saç kaynak merkezi tarafından profesyonelce yapılan kaynak saç, kesinlikle dışarıdan bakılınca anlaşılacak bir yöntem değildir.

saç kaynak modeli

 

Saç birden bire çok fazla uzatılmadıkça bu sistemin anlaşılması mümkün değildir. Kişinin doğal saç renginin aynısı kaynak saça da uygulanır ve bu şekilde saç eşitlenmiş olur.  Kaynak saçın rengi, uzunluğu ve yoğunluğu kişinin seçimi ile ilgilidir.

 

Yoruma Kapalı.