Kaynak Saç Nasıl Çıkartılır?

Kaynak saç yaptırmak isteyenler ve kaynak saç yaptırmış olan kişilerin akıllarında kaynak saç nasıl çıkartılır sorusu yer alabiliyor. Kaynak saçların hangi şekilde çıkartılacağı aslında genel olarak yapılan kaynak saçın türüne göre değişebilmektedir.

Kaynak saçların kullanım süresi sona erdiğinde veya kaynak yaptıran kişi saçlarından sıkıldığında mevcut saçlardan kaynak saçlar kolay bir şekilde çıkartılabilir. Keratin, mikro jel ve silikon kullanılarak yapılan kaynak saçlar özel üretilmiş olan solüsyonlar yardımı ile çıkartılabilmektedir.

Keratin ve mikro jel saç kaynağı yaptırdıysanız daha kolay bir şekilde kaynak saçlarınızı doğal saçlarınızdan çıkartabilirsiniz.

Kaynak Sac Nasil Cikarilir

Kaynak Sac Nasil Cikarilir

Kaynak Saçı Çıkartmak Ne Kadar Sürer?

Kaynak saçlar arasında en kolay çıkartılanı ise boncuk kaynaktır. 3 ile 4 ay boyunca kullanım süresi olan boncuk saçların doğal saçlardan ayrılması ve çıkartılması için özel bir pense kullanılır. Çıkarma işlemleri genellikle üst noktalardan başlanarak yapılır.

Kaynaklarda yer alan boncuklar özel pense vasıtasıyla ters bir şekilde çevrilerek gevşetilir ve kaynakların saçtan ayrılması işlemi uygulanmış olur. Genellikle tüm kaynak saçların ortalama çıkartılma süresi ise yarım saat kadar sürmektedir.

Kaynak Sac Nasil Cikartilir

Kaynak Sac Nasil Cikartilir

 

Yoruma Kapalı.