Halka Kaynak Yönteminin Avantajları Nelerdir?

Saçları uzatmak ve daha dolgun göstermek isteyen kadınların son yıllarda yöneldiği yöntemlerden birisi de halka kaynak. Gerek doğallığı gerekse uzun süren kullanımıyla halka kaynağın diğer yöntemlere nazaran artıları vardır.

halka kaynak
Halka kaynağın en önemli avantajlarından birisi de saçla bütünleşerek doğal bir görüntü sağlamasıdır. Üstelik bu operasyondan sonra saçlarınızın sağlığı da hiçbir şekilde bozulmaz. Halka kaynak yönteminin bir diğer avantajı ise saçta uzun süren bir kullanımı.

halka kaynak

Mikro saç kaynak yönteminden sonra uzun süren bir kullanım veren saç kaynak yöntemi halka kaynaktır. Halka kaynak yaptırmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken tek önemli nokta saçınızın rengine uygun boncuk kullanılmasıdır. Bu detay sayesinde saçlarınızda doğal bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Halka Kaynak Yönteminin Uygulanışı Nasıldır?

Halka kaynak yönteminin uygulanışında püf nokta saça takılan boncuklardır. Boncukların seçiminde doğallık adına her zaman saç rengine uygun boncuk tercih edilmesi gerekir.

halka kaynak

Ayrıca kullanılan boncukların birinci kalite üretildiğinden emin olmalısınız. Netice de takılan halka kaynak saçla bütünleşerek doğallığı yansıtması gerekir. Bir saat içerisinde yapılan halka kaynak saçtan alınan ince tutamların boncuklara geçirilmesi sonucunda yapılır.

 

Yoruma Kapalı.