Halka ( Boncuk ) Kaynak Tekniği

Son zamanların en çok konuşulan tekniği olan Halka kaynak uygulaması hemen hemen her kuaför tarafından önerilen tek kaynak. İşlemi basit, kullanımı kolay ve bayanları uğraştırmayacak olan bu teknik, saçların hem olduğundan daha fazla doldun hem de daha uzun görünmesine olanak tanıyor.

halka kaynak

Halka ( Boncuk ) Kaynak Nasıl Yapılır?

Halka kaynak tekniği saçlara isminde de geçen halkalar yardımı ile takılır. Halkalar küçük olup, şeffaf olması nedeniyle de dışarıdan bakan bir insan kolay kolay anlayamaz. Halka kaynak söz konusu olduğunda bilmeniz gereken tek önemli şey, basit bir kuaföre gitmemeniz gerektiği.

kaynak modelleri

İşinin ehli olan ve uzmanlığını saç kaynak alanında iyi yapmış bir kuaför tercihiniz olmalı. Bunun sebebi, halka saç kaynak uygulaması sırasında yapılacak olan en ufak bir hatadan kaynaklı geri dönülemez hasarlar meydana gelmesidir.

saç kaynak

İşini titizlikle yapan ve bir hayli önem gösteren bir kuaför tarafından yapılması saçlar açısından çok yararlı olur. Üstelik bazı kuaförler halka kaynak tekniği uygulandıktan itibaren kulanım süresi boyunca bakım ücretsiz bakım işlemi yapması ile tanınıyor. Eğer aklınızda halka kaynak fikri varsa iyice araştırmanızda fayda var.

 

Yoruma Kapalı.