En Uygun Keratin Kaynak Fiyatı

 Saç kaynaklarında en sık kullanılan uygulamalardan biri olan Keratin Kaynak hem saçın doğasına uygun olması hem de fiyatlarının göreceli daha makul olması sebebi ile tercih ediliyor. Saçlarını Keratin Kaynak kullanarak uzun göstermek isteyenler için en uygun keratin kaynak fiyatı 450 TL civarından başlıyor. Saçın gürlüğü, kullanılacak kaynak saçın kalitesi, uygulanacak kesim, boya gibi işlemlere göre fiyat aralığı değişiyor.

keratin kaynak fiyatları

keratin kaynak fiyatları

Doğal keratin fiyatı sabit tutulurken rengine göre fiyat artışları olabiliyor. Saçın seyrek veya dolgun yapısına göre 150gr-200gr civarında ek kaynak saç kullanılıyor. Keratin kaynak işlemi 2-3 saat içerisinde tamamlanabiliyor. Saçın rengi ile bütünlük oluşturacak şekilde aynı renkte boyandıktan sonra yıkanabiliyor, taranıyor ve istenilen model verilebiliyor. 3-4 ay rahatlıkla kullanılabiliyor.

keratin kaynak

keratin kaynak

Keratin Saç Kaynak Kriterleri

Saçı uzun göstermek için uygulanabilecek tüm kaynak yöntemlerinde en önemli kriter yapay görünmemesi elbette. Kaynak uygulaması için seçilecek saçın tamamen doğal insan saçı olması ve saçın incelik, kuruluk gibi niteliklerine göre doğru seçilmesi işlemin kalitesinde önemli bir faktör. Saçları birbirine tutturmak için kullanılacak Keratin maddesinin de bir çok kalitesi bulunuyor. Keratin yapılırken ele, saça yapışmamalı, ısıya dayanıklı olmalı ve sökülürken de un gibi dağılmamalıdır.

 

Yoruma Kapalı.