En İyi Saç Kaynak Hangisidir?

saç kaynak

Saç kaynak yöntemleri arasında ileri teknolojide hazırlanmış ve uzun süre kullanım imkanı sunan saç kaynak modeli mikro saç kaynaktır. Mikro saç kaynak yöntemi ince tutamlar halinde alınarak kişinin saçına eklenir fakat işin asıl kısmını saça eklemek amacıyla kullanılan mikro kapsüller oluşturuyor. Şeffaf granüller eritildiği için eklenen saçın doğal görünmesine de yardım ediyor.

saç kaynak

Mikro saç kaynak yöntemi ısı esasına dayandığı için ayarlanan ısının saçın kendi yapısına zarar vermeyecek derecede olmasına dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde saç kökleri de zedelenebilir ve kendi saçınızın da zarar görmesine sebebiyet verebilir. Saç kaynak yönteminde kullanılan kapsüllerin seçimine de dikkat edilmesi gerekir çünkü kişinin kendi saçına uygun kapsüllerin tercih edilmesi doğalığı yansıtması açısından önem taşır.

saç kaynak

Mikro saç kaynak son derece doğal duruşu ile sizi birçok yönden rahata kavuşturacaktır. Kaynak sonrası da saçınızı dilediğiniz şekilde kullanabilir, denize girebilir ve istediğiniz saç işlemini uygulatabilirsiniz. Saçınıza bakım yapmakta da zorlanmayacağınız gibi istediğiniz zamanda çıkartabiliriniz. Bu gibi birçok kolaylıkları sayesinde en iyi saç kaynak yöntemin mikro kaynak olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Yoruma Kapalı.